Lars Erik Sørgård
Eiendomsmegler
Mitt navn er Lars Erik Sørgård. Jeg har en bachelor i Eiendomsmegling fra BI Stavanger, og jobber i dag som eiendomsmegler hos Eiendomsmegler A. På mine tre år som selger har jeg solgt 270 boliger og satt flere prisrekorder underveis.
Jeg brenner for jobben min som eiendomsmegler, og ønsker alltid å tilby den beste salgs-og kjøpsopplevelsen. Jeg gir alltid en sinnsyk innsats for mine kunder og har fult fokus på sluttresultatet.
Skal du selge selge eller kjøpe bolig på Haugalandet? Ta kontakt med meg for en uforpliktende prat - jeg vet hva som skal til.
“Har både kjøpt og solgt bolig med Lars Erik. Dette har vært ein særdeles oppløftende opplevelse. Han er dyktig, oppriktig, løysningsorientert og ein skikkelig bra megler som prøver å få fram ein løysning. Har og brukt han på fleire verdivurderinger. Han er megleren eg bruker,og anbefales på det sterkeste👌”
- Jostein